Huns Guild of Nordrassil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A következő egy-két hónap

+4
morandir
Ottomen
Pex
Relaen
8 posters

Go down

A következő egy-két hónap Empty A következő egy-két hónap

Témanyitás  Relaen 2008-03-03, 16:47

Kedves guildtársak!

Mint tapasztalhattátok, nagy a jövés-menés a klánban. Újabban két tankunktól, Gladtól és Khivantól kellett búcsút vennünk.
Vettünk fel új embereket is, kérem, a gyanúsítotti ranktól ne érezzék rosszul magukat, gyakorlatilag próbaidőst jelent. Sleethaar sajátos humoráról vall az elnevezés, mint ahogy a többi is.Smile

Nehéz időszak ez, ha vmilyen jövőt akarunk közösen építeni, néhány dolgot be kell vezetnünk.

1. Toborzás. A HUNS kapuját kitárjuk, hívjatok barátokat, korábbi kedves guildtársakat, főleg a keresett kasztokból, mint tank, healer, mage. Akiről a tagjaink tudnak jót is mondani, felvesszük, lehetőséget kap a bizonyításra. Teljesen nem vetem el egy egyesülés lehetőségét más magyar klánokkal, de a tapasztalatok szerint ez nem nagyon megy.

2. Türelmi hét

Felesleges 58 acc, 100-nál több karakternév, ha ezek mögött nincs elegendő számú online játékos. Megtehetnénk, hogy az x ideje be nem lépő playereket - akikről nem tudjuk a távollétük okát - rövid úton megszabadulunk. Egy hét türelmi idő után ezt javaslom is megtenni, hogy tisztább legyen a kép. Nem vonatkozik ez természetesen azokra, akik bármilyen méltányolható és ismert okból - család, munka, suli, betegség stb. - vannak távol.

3.Raidek. Kérek mindenkit, itt nyilatkozzon arról, kiván-e raidelni, hetente 2 esetleg három alkalommal. Jelezzétek az alkalmas időpontokat is.

Jelenleg annak van realitása, hogy egy csapattal karát farmoljuk, esetleg néhány embert cserélünk a 2. napon vagy később, ha marad még elintéznivaló. A második csapatot akkor tudjuk indítani, ha Jagu vagy más tankként besegít. Akkor megtesszük.
Mivel nagyon kicentizett a létszám, fel kell szerelnünk az új játékosokat, és haladnunk is kell egymillió wipe nélkül, nagyon alapos szervezésre lesz szükség. Ezért fenntartom magamnak a jogot, hogy a raideket én írjam ki, ebből következően én is állítsam össze azokat. Igyekszem majd méltányosan és eredményesen eljárni, amihez a segítségeteket kérem. Egyben kérem az officereket, tanúsítsanak önmérsékletet a kiírásokban, ne keresztezzék azokat a HUNS kara loot travellel.

ZA-t is próbálhatunk, a mai körülményeink közepette imba Smile csapattal, segítséget kérve Ygától, Boszitól stb. Ide vinnénk egy-két újoncot is, motiválandó őket, ill. tapasztalatszerzés céljábul.

Gruul, Maggi esetében, ha lesz hozzá elég jelentkező, próbálhatunk a Reborneddel menni. Nem lenne egy fáklyásmenet, de most itt tartunk. Ha megy, velük, mással vagy egymagunkban, akkor mehetünk tovább.

A lootrendszer itt van a honlapon. Később változtathatunk rajta. ( Van számos javaslat a klánból arra, hogyan.) Egyenlőre kár bolygatni. Minden épeszű szabályt leírt Adrika, amit a jelenlegi helyzetben is alkalmazhatunk. Az újabb tagjaink ne ijedjenek meg, a régebbi klántagok nem igazán jelentenek konkurrenciát nekik, lévén már elég jól felszereltek karából meg máshonnan.

Mindenkit kérek, vegye ki a részét a közös erőfeszítésekből. Megértem, ha vkinek nem pálya jelenleg a HUNS. A nyitott kapukon azonban - szabadság van - nem csak jönni, távozni is lehet. Annak nem sok értelme van, hogy elvegetálgassunk együtt.

Remélem, a túlnyomó többség az előremenekülést választja majd, és ismét sikeresek leszünk, ha nem is annyira, mint egy HC klán, csak a mi igényeink szerint.

Amennyiben vkinek ötlete, javaslata van a továbbiakat illetően, ossza meg itt vagy ingame a klánnal.


Üdv: Relaen

Relaen
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty Játékidö

Témanyitás  Pex 2008-03-03, 20:32

Nagyon szivesen tankolok itt a guildben, bár vannak elfoglaltságaim, ami miatt nem tudok minden nap lenni, ime:
Csütörtöktől Hétfő estéig vagyok, a többi nap nem. A hétvégét illetően pedig nyilván családfüggő/RL is, hogyan tudok játszani.
Ezt majd mindig egyeztetem, hogy lássuk, hogyan érnek rá a tankok.

Yo!

Pex
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2008. Mar. 03.

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty Re: A következő egy-két hónap

Témanyitás  Ottomen 2008-03-03, 20:48

Sziasztok! Hát én nem nagyon tudom mikor vagyok, a munkám és a RL határozza meg, de amikor tudok akkor jövök és ha kellek akkor szivesen segitek amiben tudok.

Ottomen
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2008. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty guild

Témanyitás  morandir 2008-03-04, 12:38

üdv!

nagyon rosszul esett ez a sok távozás a guildből, kicsit el is ment a kedvem a játéktól akkor, legalábbis aszittem. aztán az azóta eltelt néhány nap megmutatta, hogy mégsincs itt a világvége, lesz ebből még valami. úgyhogy én mindenképpen maradok és játszanék tovább veletek.
igazából eddig sem arról voltam híres, hogy minden réden ott vagyok, de megpróbálok kicsit többet vállalni én is. természetesen ez nálam is család- és gyermekfüggő.

morandir
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2008. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty Re: A következő egy-két hónap

Témanyitás  Boborján 2008-03-04, 15:46

Bár igérgetem már vagy egy hete, de leszek, leszek...Sajnos a munka egy kicsit offol, de reményeim egy-két hét és utolérem magam.
Utána igérem, hogy raid szinten lehet számítani Bobi healjére...(Feltéve ha nem matinés raideket szeretnétek továbbra is nyomni...Sad)

Addig is mindenkinek jó játákot!

Üdv
Bobi

Boborján
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty Bobinak

Témanyitás  Relaen 2008-03-04, 18:55

hy Bobi!

Tom, hopgy elfoglaltságaid vannak, meg, hogy gyerek után tudsz játszani. Tervezem egy éjjeli bagoly különítmény felállítását, mivel számosan ekkor érnek rá vagy pedig alkalmas nekik ez az időpont is. Diákoknak, koránkelőknek pedig korábbi időpontost is indítunk majd. A nagy raidekre reményeim szerint hétvégén kerülhet majd sor, akkor kissé lazábbak a feltételek.

Üdv: Rela

Relaen
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty Re: A következő egy-két hónap

Témanyitás  Illydan 2008-03-04, 22:49

Ahoi ahoi

Igyekszem aktív lenni amennyire ez csak lehetséges. 1 altom van a guildben sashavykos néven, döntsetek sorsa felől nyugodtan... úgyis többségében Illy-vel vagyok online
Vizsgaidőszakom van + párom is egy időre nálam lakik szóval eléggé meghatározhatatlan mikor tudok online lenni, de sztem heti 2 raid az belefér zökkenő mentesen (ha egy héten úgy alakul, hogy nem aktívkodom bocsánat érte, de végzős vagyok így necces az időm)
Illydan
Illydan
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 20
Age : 36
Location : Budapest főként.. AnimeCon-on immár 2006 ősze óta résztveszek a szombati napon :)
Registration date : 2008. Feb. 29.

http://regent.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty Re: A következő egy-két hónap

Témanyitás  Relaen 2008-03-05, 01:26

Nem altokról van szóSmile

Relaen
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty Re: A következő egy-két hónap

Témanyitás  Boborján 2008-03-05, 14:34

Köszi Rela, az jó lesz, mert okulva a korábbi tapasztalatokból, valszeg pont lemaradnék a délutáni, kora esti eseményekről...Smile

Üdv
Bobi

Boborján
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty Re: A következő egy-két hónap

Témanyitás  Cuncimókuska 2008-03-05, 14:39

Teljesen egyet értek Relan leírásával nem kívánom őt ismételgetni talán csak annyi online emberekkel tudunk csak mit kezdeni! A magam részéről aki ismer tudja az esetek 99.9%-ban online ember vagyok! Ez ajövőben sem fog megválltozni ahol tudok ott segítek számithattok rám de csak minden nap fél9-től ez a100%-os időpont ha valami közbejönne azt úgy is jelzem!Én szeretek játszani a Wowal remélem ti is és persze együtt jó hangulatban Very Happy
Cuncimókuska
Cuncimókuska
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Jan. 30.

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty :(

Témanyitás  Kridan 2008-03-05, 18:29

Lefog Járni a GC-m:(SadSad és nincs pénzem újra....
Kridan
Kridan
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Location : Draenor
Registration date : 2008. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty :)

Témanyitás  Kridan 2008-03-05, 18:30

Mert már megvettem az ujat:D 15-dikén HAPPY BIRTHDAY HUNS!!!!!!


HAPPY BIRTHDAY HUNS!!!!!!
Kridan
Kridan
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Location : Draenor
Registration date : 2008. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

A következő egy-két hónap Empty Re: A következő egy-két hónap

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.