Huns Guild of Nordrassil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adrika elment

3 posters

Go down

Adrika elment Empty Adrika elment

Témanyitás  Adrika 2008-02-28, 14:35

Sziasztok:)

Ideje nekem is itt elköszönnöm, többeteket nem találom online amikor játékba lépek.Lehet így egyszerűbb.
Sajnáltam nagyon otthagyni a guildet de az élet úgy hozta, hogy nem volt, nem lehetett más választásom.
Voltak gondjaink - az öcsém Sleet álltal leírtakkal teljesen egyetértek- de a problémák folyamatos halmozódása, nem tudta feledtetni a szép perceket amit a társaságotokban töltöttem. Meg vagyok róla győződve , hogy ha megérjük a kiegészítőt raidekben is sokra, jutó a jó hangulatát megőrizni tudó guild lehettünk volna.
Persze lehet még így sem késő, és kívánom sikerüljön rendezni soraitokat. Remélem kiheveri a guild ,azt az érvágást amit jó pár vezető ember elvesztése okozott.
A HUNS sokat jelentett nekem, biztos voltam benne ha valaha feloszlik én az utolsók között hagyom el, nem így történt. Úgy alakult,hogy egy játékos társammal sem egy raidben,sem egy guildben nem tudom elképzelni tovább a közös, akár csak internetes létezést sem. Nem akartam a guildet választásra kérni és ezzel ellehetetleníteni, ezért döntöttem úgy inkább elmegyek.Hiányoztok és valószínűleg ez egy jó darabig így is marad, de majd az idő ami ugye mindent megold.....
Nem tudom még mit csinálok a karaktereimmel ,jelenleg nem nagyon van kedvem játszani, más guildben számomra idegenekkel raidelni a "barátaim "- mert jópárotokat én mindenképpen annak neveznélek-helyett, színtén nem. Valószínűleg egy jó darabig el leszek úgy magamban amikor játszom, illetve még a pvp servert én is talán megpróbálom, ha akad olyan akinek kedve van még rajtam kívűl ott a társaság és esetleg a pvp jelleg miatt próbálkozni.
Szívből kívánok mindannyiótoknak sok sikert és jó hangulatú játékot, olyanokat amilyenekben a HUNS megalakulásakor részünk volt, és amik miatt soha nem fogom elfelejteni a HUNS-os karakterek mögött ülő embereket.
Adrika
Adrika
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Adrika elment Empty Adrikának és a többi kilépőnek

Témanyitás  Relaen 2008-02-28, 15:14

Adrika, talán nem kell hosszadalmasan taglalni, mennyire fájlalom, hogy így alakult. Hiányozni fogtok.

Kérlek, a karakteredet tartsd itt a Nordrassilon, az idő sok mindent megoldhat, ebben teljesen igazad van.

Ha bármikor a visszatérésen gondolkodnátok, tudnotok kell, hogy a HUNS előttetek mindig nyitva áll!
(Tudom, hogy Sleet, Maigo formálisan maradt a guildben, Gaandi, Yga, Boszi, Bladen, Tasos máshová jelentkezett, de akkor is.)


Üdv: Relaen

Relaen
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Adrika elment Empty Re: Adrika elment

Témanyitás  Boborján 2008-02-28, 15:34

Le vagyok súlytva...Sad Őszintén....Sajnálom, hogy így alakult Adri, tiszta szívemből kívánom, hogy legyen még lehetőségünk együtt játszani.

Bobi

Boborján
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Adrika elment Empty Emlék

Témanyitás  Adrika 2010-10-21, 12:12

Működik a honlapunk:) HurráSmile
Adrika
Adrika
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Adrika elment Empty Re: Adrika elment

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.