Huns Guild of Nordrassil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Élet a PTR szerveren

3 posters

Go down

Élet a PTR szerveren Empty Élet a PTR szerveren

Témanyitás  Muzzy 2008-02-21, 18:32

Rövid élménybeszámoló a teszt szerverről, azon belül is a Magister's Terrace-ról.

Miután sikerült kétszer is átvinnem ugyanazt a karaktert, rögtön át kellett neveznem, mondván, hogy már van egy ilyen karakter. Azt se tudom, hogy 13 órakor miért volt sötét, lehet hogy valami kínai tört szerveren tesztel a Blizz. Szóval a bug-ok sorozata már el is kezdődött Smile
Élet a PTR szerveren Ptr01
nagyban

Így lettem Muzzy (bamba) helyett Vyndree ami nem is baj, mert rögtön el is vittek az új titikzatos, csili-vili instába: Magister's Terrace-ba. Ha nem változtatok nevet, lehet még mindíg ott állok szomorúan várva társaim, hátha megszán valaki, és bevisz magával.
Még elöljáróban az új szigetről annyit, hogy IF-ből vagy SW-ből lehet átrepülni Griffel a tenget felett, és ne hagyjátok a questet Shattrathban amit rögtön érkezéskor kell leadni (ezzel leszel neutral az új frakciónál)..
Élet a PTR szerveren Ptr02
nagyban

Egy kikötőbe érkezünk ahol elég nagy a nyüzsgés. Onnan nem sokkal arrább már barátságtalan démonok fogadják az arrajáró kalandoókat. Az egész várost megszállták ezek a dögök, úgyhogy nem nagyon tudtam szétnézni, holy pappal nem volt könnyű közöttük haladni.

Az insta északkeletre van a várostól. A trashek nem vészesek, 2-3-as csoportok vannak, lehet CC-zni őket a szokásos módokon. A nehéz talán az volt benne, hogy az addonok egy része nem működött (pl Omen, Healbot, Deadly Boss Mod), valamint hogy PUG-gal mentem. A könnyű része a csapat gear-je, rutinossága volt engem leszámítva, elég ha csak a HP-jukra kukkani. Smile
Élet a PTR szerveren Ptr03
nagyban

Az első bosshoz érve nem volt semmi különös, viszonylag kevés trash fogadott minket (vagy csak gyorsan haladtunk Smile ) Nem nehéz, olyan mint SV-ben az utolső, csak itt aquáriumok helyett zöld kristályok vannak amiket szét kell ütni. Természetesen meghaltam mire lement a boss, több áldozatról nem tudok beszámolni.
Élet a PTR szerveren Ptr04
nagyban

Rövid trashelés után jött a 3. boss, aki megyegyezik Moroes-sal, csak itt ugye nem 10-en vagyunk, tehát nem tudunk annyit CC-zni. SAP-olni, fearelni lehetett, lement elsőre. Igen, itt is sikerült meghalnom a végére, mert az egyiket én tankoltam Smile )
Élet a PTR szerveren Ptr05
nagyban

Itt is meghalltam a csata végére. A dropok kb olyanok mind Shadow Lab-ban, vagy Shot The Red Horse-ban (Shatteres Halls)
Élet a PTR szerveren Ptr06
nagyban

Rövid trashelés után jött a 3. boss, aki megyegyezik Moroes-sal, csak itt ugye nem vagyunk 10-en, nem tudunk annyit CC-zni. SAP-olni, fearelni lehetett, lement elsőre. Igen, itt is meghaltam a végére, mert az egyiket én tankoltam Smile
Élet a PTR szerveren Ptr07
nagyban

Elérkeztübk Kael barátunkhoz is, ott árválkodott egyedül.
Élet a PTR szerveren Ptr08
nagyban

Volt itt minden, de főleg 3 fázis. Az elsőben csend nyugalom. a másodikban jöttek addok, úgyhogy kellett futni rendesen, majd elkezdett dobálni és onnantól nem emlékszem semmire. 2x futottunk neki, mind a 2x 25%-ra sikerült levinni, de ahhoz képest hogy taktikátlanul nekiszaladtunk, nem is volt olyan rossz. Aztán jött a "SERVER ShotDown" és nem tudtam meg végülis milyen érzés az amiért odamentem.
Élet a PTR szerveren Ptr09
nagyban

Akinek van hozzá kedve és áthozza a kariját, azzal szívesen nekifutok mégegyszer, mert egy gyors, pörgős és élvezetes run volt.

Muzzy
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 7
Age : 48
Location : Vecsés
Registration date : 2008. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

Élet a PTR szerveren Empty Re: Élet a PTR szerveren

Témanyitás  Felbarr 2008-02-22, 11:15

Dwaynee és én ott vagyunk a ptr-n...
Te healelsz... én szétverek mindent ami él és mozog...

Felbarr
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Feb. 04.

Vissza az elejére Go down

Élet a PTR szerveren Empty Re: Élet a PTR szerveren

Témanyitás  Bladenkerst 2008-02-22, 20:45

A Nordrassilon vagytok PTR-en is? Megkuksiznám azt az instát én is.

Bladen
Bladenkerst
Bladenkerst
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 20
Age : 43
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Élet a PTR szerveren Empty Re: Élet a PTR szerveren

Témanyitás  Muzzy 2008-02-22, 21:38

Bladenkerst írta:A Nordrassilon vagytok PTR-en is? Megkuksiznám azt az instát én is.

Bladen

Két PTR szerver van, az egyik PVP a másik PVE. Talán ezért van oylan tömeg és lagg. Egyébként úgy tudom befagyasztották a karakter transfert, de lehet hogy csak időszakosan, tegnap a lockom már nem tudtam átvinni.

Találkoztam néhány régi klántársammal a Bloodscalp szerverről, csináltak valami guildet, csak épp nem tudtak beinvelni. Mondjuk nagyon eröltetni nem szeretném, kipróbáltam, megnéztem, ennyi. Ha valaki jön velem szívesen megyek, de egyedül már nincs sok kedvem, "van jobb dolgom is, pl akármi" Smile

Felbi, mikor megyünk? Ha online vagyok, és ráértek szóljatok bátran veletek stzívesen megyek, Átkozott is hozza át a kariját úgy tudom.

Muzzy
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 7
Age : 48
Location : Vecsés
Registration date : 2008. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

Élet a PTR szerveren Empty Re: Élet a PTR szerveren

Témanyitás  Muzzy 2008-02-23, 16:39

Kael down. Ugyanaz a taktika mint TK-ban, tojásozni, úszni, madarazni, elég gáz, de tetszik nagyon! Ossir (Alapítvány) barátom tankolt, úgy mentünk a főbossig, mint kés a vajon, másodikra tényleg nem nehezebb mint SV, SL, vagy SH. Heroicra kíváncsi leszek, mennyivel nehezebb.
Ja, egy rare-t és egy epicet (Sunrage Treads) dobott normálban! Tartsa meg jó szokását Smile

Muzzy
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 7
Age : 48
Location : Vecsés
Registration date : 2008. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

Élet a PTR szerveren Empty Re: Élet a PTR szerveren

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.