Huns Guild of Nordrassil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ymmer elhagyja a Huns-t

2 posters

Go down

Ymmer elhagyja a Huns-t Empty Ymmer elhagyja a Huns-t

Témanyitás  Ymmerowynn 2008-02-13, 22:04

Sziasztok!

Ahogy a topik is mutatja, elhagytam a guildet. Derült égből villámcsapás lehet, de ide jutottam. Körülnéztem, jelentkezem egy angol guildbe, rugót keresnek, raidelnek. Ha nem válik/válok be, márciustól szüneteltetem a wowot.

Egyre inkább lefelé mentünk az utóbbi időben. Mennek el az emberek. Nem volt könnyű döntés, de jelenleg a helyzetet nézve nem sok esély van rá, hogy valami progresst be tudunk mutatni. A többi magyar guildbe nem szeretnék menni, lett volna rá lehetőség, a Huns alakulásakor és később is. De akkor még többet nyomott az ismerősök száma a latban. Később haladtunk is. Utána már nem annyira.

Állandósulnak a sértődések, invite, loot, akármi miatt. Nem jön össze időben egy raid. Én sem vagyok szent, késtem már én is, és mindenkinek van mindig kifogása. Én már mást szeretnék.

Sajnálom azt amit itthagyok, de nem érzem úgy hogy ez még ugyanaz, mint mikor karát kezdtük el gyakorolni. Valami eltűnt.

Próbálom magyarázni a bizonyítványom. Kicsit talán magam előtt.

Mindenkire úgy gondolok, ahogy eddig, és sok sikert mindenkinek az életben és a wowban is.

Ymmer.

Ymmerowynn
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Ymmer elhagyja a Huns-t Empty RE: Ymmer elhagyja a Huns-t

Témanyitás  Bladenkerst 2008-02-13, 22:32

Ymmer nagyon sajnálom, hogy így döntöttél. Nem nagyon tudok erre mit mondani. Szerettem veled játszani (a jövőben is szeretnék) és hiányozni fogsz. Sok sikert! És ne felejts el minket.
Bladenkerst
Bladenkerst
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 20
Age : 43
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.