Huns Guild of Nordrassil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zuzi távozása

4 posters

Go down

Zuzi távozása Empty Zuzi távozása

Témanyitás  Zuzi 2008-02-11, 13:56

No hát gondoltam írok pár sort ide. Lehet semmi értelme nem lesz mer mostanában sok a problémám az életben éshát annyira nemis érdekel mivana wowal kapcsolatban.Helyesírásra nemkell panaszkodni mer nincs kedvem figyelni rá. A távozásomról hirtelen annyit, hogy csütörtökön jólbebasztunk bánatunkban aztán valamiért kitaláltuk hogy írjunk egy jelentkezést nekem whateverbe. Aztán pénteken énmár nemis emlékszek pontosan miért léptem ki csak azt tudom hogy idegbeteg vagyok mostanában, időközben meg felvettek whateverbe amire nem számítottam de ha már így történt gondoltam kipróbálom milyenis ott. Gondolom most sokan utálni fognak érte amit megtudok érteni. Biztos hogy nemfogom ugyanolyan jólérezni magam mint itt régen, de többet akartam raidelni. Ha gondoljátok írjatok véleményt vagy ha kérdésetek van válaszok most hirtelen ennyi jutott eszembe. Lehet megfogom bánni hogy átmentem, majd kiderül.

Zuzi
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Jan. 30.

Vissza az elejére Go down

Zuzi távozása Empty Re: Zuzi távozása

Témanyitás  Kridan 2008-02-11, 19:52

Ne haragudj Zuzi, de ha mi bebaszunk akkor nem a wowwal kapcsolatos dolgokra szoktunk gondolni, stb. ez inkáb egy rossz indok, de mind1...a WE-be valo felvételizésben már régóta gondolkodsz szerintem....
Kridan
Kridan
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Location : Draenor
Registration date : 2008. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Zuzi távozása Empty Re: Zuzi távozása

Témanyitás  Zuzi 2008-02-11, 20:30

Nem haragszok. Igaz ugyan hogy felmerült már bennem, hogy átmegyek mikor nemjöttek össze a raidek de nemakartam egyszersem jelentkezni. Nemtudom ez honnan jött akkor nekem.

Zuzi
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Jan. 30.

Vissza az elejére Go down

Zuzi távozása Empty Re: Zuzi távozása

Témanyitás  Boborján 2008-02-12, 01:17

Zuzi, nem értelek...Ha 4-5 hónappal ezelőtt mondod/írod mindezt, akkor azt mondom, meg tudom érteni, hogy a heti 1-2 Kara nem elég neked. Viszont pont az elmúlt hónapokban gyorsult fel olyan látványosan a guild, hogy szinte minden napra jut/jutott raid. ZA, TK, SSC...folyamatosan egyre több, és több boss, egyre jobb droppok...Ma már nem az a kérdés, hogy melyik nap lesz raid, hanem, hogy azon az egy, esetleg két napon amikorra nincs kiírva mit csináljunk? WE most mennyivel ad többet? Nem ismerem őket, de engem feszélyezne ha tudnám: egy-egy kimaradt estével végérvényesen elvághatom magam a guildben:( Sajnálom, hogy elmész, főleg azért, mert azt hittem neked is a társaság a lényeg...Sad Ezzel együtt sok sikert!

Bobi

Boborján
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Zuzi távozása Empty Re: Zuzi távozása

Témanyitás  Maigowanin 2008-02-12, 21:20

Hát én is sajnálom hogy elmentél.Szerettem veled baromkodni, és mindenkinek vannak magánéletbeli problémái de ezt te is belátod hogy elég szar duma de mind1. Sok sikert ott neked.Én még azrét szeretlek Very Happy

Maigowanin
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Zuzi távozása Empty Re: Zuzi távozása

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.