Huns Guild of Nordrassil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAP/RUGÓ VS. PALA/LOCK

2 posters

Go down

PAP/RUGÓ VS. PALA/LOCK Empty PAP/RUGÓ VS. PALA/LOCK

Témanyitás  Hunyadi 2008-01-29, 13:26

Lenne egy pár kérdésem pap/rugó párosításról, mivel úgy vettem észre és gondolom nem egyedül vagyok ezzel aki arénázik, hogy igen jellemző lett a 2v2 csapatokban ez az összeállítás.
A kérdés tehát az mit lehet csinálni a rugóval? Az én esetemben egy démon/afli lockal vagyok én pedig holy pala. Tehát a lockom meg sem bír mozdúlni általában ezért egyből freedomot dobok rá hogy ha castolni nem is de legalább mozogni tudjon. A fear esélytelen a rugóra a shadow igen lassan sebzi és közben persze a pap mana-burnöl. Ez a játék a mana beosztásról szól úgy vettem észre, de azért a pap mindíg tovább bírja manával épp a mana burn és a rugó healfelező mérge végett. Gondoltam dobok egy protection bubit a lockra benne kilehet castolni a feart vagy valmi ersősebb varázslatot, de sajnos ez sem hozott sikert.
Tehát várom a rugó/pap és minden hozzáértő aréna-mestert, hogy ha lehet osszák meg "baleseti forgatőkönyveiket" pala/lock esetében, vagy csak általában mi a gyenge pontjuk.

Hunyadi
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

PAP/RUGÓ VS. PALA/LOCK Empty Re: PAP/RUGÓ VS. PALA/LOCK

Témanyitás  Felbarr 2008-02-04, 13:44

Hát mi is a rúgók miatt szenvedünk Dwayneevel, azzal sok mindent nem tudunk csinálni... Persze ilyenkor jöhet a whine, hogy minden 3. arénázó már rúgó és szopunk Smile

Amit még a BoP mellett lehet csinálni, hogy voiddal megy be a lock és feláldozza, asszem 3000sebzéstől megvédi, ha ez
lemegy akkor felmehet rá a BoP. Ennyi idő alatt a papnak meg kell halni, ha nem akkor vesztett meccs... legalánbbis ez az eddigi tapasztalat...

Felbarr
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Feb. 04.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.