Huns Guild of Nordrassil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A HUNS jövője

5 posters

Go down

A HUNS jövője Empty A HUNS jövője

Témanyitás  Relaen 2008-02-28, 15:34

Kedves Guildtársak!

Nagyon nehéz időszak közepén állunk.

Alapító anyánk és apáink, a guildélet és a progress főszereplői közül többen távoztak. Nem mondhatjuk biztosan, hogy a későbbiekben mások nem követik őket. Mindössze arra hívom fel itt a figyelmet, ha a progress hiánya miatt lépnének ki, tévednének. A HUNS megfelelő játékosanyaggal rendelkezik a továbblépéshez, ezt remélem a tegnapi két kara csapat indulása mindenki számára igazolta. Oda juthatunk el, ahová a kitartásunk és az együttműködésünk el tud juttatni, vagyis bárhová Very Happy

Akik pedig esetleg a barátaikat, kedvenc játékostársaikat kivánnák követni, és emiatt távoznak, tegyék azt nyugodt szívvel.

Kérek mindenkit, legyen túl a veszteségek okozta letörtségen és koncentráljon a játékra. HC guild - remélem - sosem leszünk, de haladós, jókedvű, összetartó guild igen.

Sleet GM posztja YgatravaZon keresztül hozzám került. Átmenetileg, hangsúlyozottan rövid ideig magamnál tartom azt, amíg a rendezzzük a sorainkat.

Ezt követően a GM az legyen, akit az officerek, a tagok arra legalkalmasabbnak találnak.

Üdv: Relaen

Relaen
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

A HUNS jövője Empty Re: A HUNS jövője

Témanyitás  Boborján 2008-02-28, 15:40

Bár szerettem volna, némi munka miatt lemaradtam a tegnapi Kará(k)ról...Sad Ezzel együtt örülök, hogy sikerült a fonalat felvenni...

Bobi

Boborján
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

A HUNS jövője Empty Re: A HUNS jövője

Témanyitás  Muzzy 2008-02-28, 16:46

Hozzávetőleg két hete vagyok köztetek, sajnos a legrosszabbkor csöppentem ide. Csak kapkodom a fejem eme szörnyűség közepedte, nagyon sajnálom hogy a távozottakat nem ismerhettem meg.
Megpróbálok magam aktíválni magam raideken, amennyire lehet ezt csinálni család és munka mellett.


A hozzászólást Muzzy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2008-03-04, 11:03-kor.

Muzzy
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 7
Age : 47
Location : Vecsés
Registration date : 2008. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

A HUNS jövője Empty Továbbiakban

Témanyitás  Kridan 2008-02-28, 17:07

Szerintem Srácok...folytassuk amit elkezdtünk, maradjunk vidám Guild de eközben Jussunk el raidekre. Némi változtatás kelleni fog de ezt majd Ingame Publicálom. Megüresedett helyekre kelleni fog majd pár uj ember, és ismét go Raidek:DDD ami pedig azokat illeti akik nem találták meg a helyüket, őket is vissza várhatjuk.
Kridan
Kridan
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Location : Draenor
Registration date : 2008. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

A HUNS jövője Empty Re: A HUNS jövője

Témanyitás  naomilke 2008-03-11, 16:27

Csak felvetés szinten ezt a sok elmenő, elköszönő topikot sűrítsük már egybe egy "Búcsú" / "Elköszönés" topikba vagy töröljuk őket mert nagyon lehangolóak itt a mindenes topikban ömlesztve.... Exclamation

naomilke
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Mar. 10.

Vissza az elejére Go down

A HUNS jövője Empty Re: A HUNS jövője

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.