Huns Guild of Nordrassil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyurci távozik (illetve kidobták)

+4
Sleethaar
Kridan
Bladenkerst
Gyurci
8 posters

Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Gyurci 2008-02-08, 17:37

Sziasztok!

Csakhogy megelőzzem a pletykákat inkább leírom hogy miért hagytam el a guildet. Ma délután próbáltam mondani valaki megértette valaki nem ezért elmondanám mégegyszer az okokat, nehogy az legyen hogy mindenféle hülyeséget kitalálnak egyes személyek, amiknek a fele se igaz.
1. Nem azért megyek el mert érdekel a loot hanem , mert meguntam a bénázást amit néha produkálunk és kivi vagyok milyen egy HC guildben normális sebességgel haladni. Én skillesebbnek érzem magam annál mint amit a Guildben látok haladás terén, de lehet hogy egy nyomi béna vagyok és egy hét után kidobnak.
2. Aki úgy gondolja , hogy egy ninja vagyok esetleg kcsg stb. az ne a gchatre flameljen hanem whispereljen rám és mondja a képembe, utálom ha kibeszélnek a hátam mögött. Szerintem aljas és gyáva dolog.
3. Bocsánatot kérek mindenkitől akivel most vagy régebben kitoltam , nem volt szándékomban. De muszáj egy kicsit önzőnek lennem és saját magamra is gondolnom. Hiányozni fogtok jópáran , de elgondolkodtam és arra jutottam , hogy megkell tennem. Több , mint két hónapja gondolkozok rajta és erre jutottam. Rásegített ugyan az is hogy elkezdtek rámépülni a WEből néhányan meg hogy mostanában az átlagon alul teljesítettünk de nem emiatt mentem el, hanem az egész fél év miatt.
4. Ma délután amikor beloggoltam megdöbbenve vettem észre hogy Gyanusított lettem. Kiváncsi vagyok melyik az a guildtársam aki ilyen sűrűn látogatja a Whatever fórumot illetve ha máshonnan tudta meg akkor honnan? Érdekel Smile
5. Hallotam olyan feltételezést miszerint Zuzival összebeszélve jelentkeztünk közösen. Szép is lett volna Very Happy Sajnos nem így volt, igazából nemtudom ő mi hatására írt egy jelentkezést lehet hogy csak lerészegedett Very Happy Vagy neki is hasonló okai vannak.
6. Nem vittem el semmit a guildbankból és még az eheti guildadót is befizettem (mielőtt valaki ninjának nevezne)
7. És utoljára, Tudom Sleethaar , hogy meguntad a nyálas érzelgős dumámat de nem hiszem hogy így kellet volna véget érnie ... Csakhogy tud, ez az első guild pályafutásom során amiből kidobtak tongue

További jó játékot és sok sikert kíván a Raidokban , az Életben és egyebekben
Gyurci

Gyurci
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty RE: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Bladenkerst 2008-02-08, 18:28

Szia!

Azért én egy-két dologhoz hozzászólnék ezzel kapcsolatban.
Az, hogy elmész az egy dolog, a hogyan és miként a lényeg. Mindenki háta mögött (amit te elvileg gyávának és aljasnak tartasz...) beadtad a jelentkezésedet a WE-be és vártad mi lesz. Ez kiderült és megrendült a bizalom irántad. De vmi érdekelne. Ha nem derül ki és fel sem vesznek, akkor jók lettünk volna mi is??? Egy Nagyember rangban lévő embertől nem ezt várnánk. Lehetett volna gerincesebben is intézni.
Szerintem az, hogy ki tudta meg és milyen forrásból a jelentkezésedet, teljesen lényegtelen, de a gyanúsított rangot jogosnak tartom ilyen esetben.
Ebből kifolyólag a téma címében az "illetve kidobták" dolgot nem nagyon értem. Te döntöttél úgy, hogy el akarsz menni. Mit vártál, majd mindenki ujjong, és nyugodtan aszisztál hozzá?
Már nem az első eset, hogy valaki "felöltözött" nálunk és aztán továbbáll, dehát ha valakinek az a fontos, hogy eljusson BT-be, nem pedig a társaság, nem is való közénk.
A tankra talentolás se volt ezek szerint véletlen, a WE-be pont prot palát keresnek/kerestek. Te már ezt eldöntötted régen, csak azt hitted, hogy tank gearhez is elviszel még pár cuccot. És itt nem az a lényeg, hogy sajnáljuk a lootot, de akár vihette volna pl. azt a T5 vállast olyan is, aki aztán a guild hasznára fordítja azt. Ha már együtt értük el.
Nem te vagy az egyetlen, akit hívtak más guildek, a többiek tudtak nemet mondani. Mert mi olyan társaságot szeretnénk itt összehozni, aki együtt, egymásért játszanak. Csakhát mindig van egy-két ember, aki elmegy, dehát ez van.
Abban igazad van, valójában nem így kellett volna véget érnie, de ez szerintem nem Sleet hibája.

Bladen
Bladenkerst
Bladenkerst
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 20
Age : 43
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Gyurci 2008-02-08, 20:01

Végre egy ember aki nem a hátam mögött mondja ki a véleményét!

És ki mondta hogy nem vagyok aljas és gyáva? Télleg nemvolt pofám tegnap közölni hogy bocs fiúk-lányok írtam egy jelentkezési lapot a WEbe.

"A tankra talentolás se volt ezek szerint véletlen, a WE-be pont prot palát keresnek/kerestek. Te már ezt eldöntötted régen, csak azt hitted, hogy tank gearhez is elviszel még pár cuccot. És itt nem az a lényeg, hogy sajnáljuk a lootot, de akár vihette volna pl. azt a T5 vállast olyan is, aki aztán a guild hasznára fordítja azt. Ha már együtt értük el."

Sejtettem , hogy ezlesz de nekem fogalmam se volt róla hogy épp protpala kell nekik, én nem bújtam minden nap a fórumot nem úgy mint egyesek tongue
Kaptam egy ajánlatot, na és? Nem én leszek az első és nem is az utolsó aki szeretne haladni

Gyurci
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Kridan 2008-02-08, 20:08

Gyurci írta:Végre egy ember aki nem a hátam mögött mondja ki a véleményét!

És ki mondta hogy nem vagyok aljas és gyáva? Télleg nemvolt pofám tegnap közölni hogy bocs fiúk-lányok írtam egy jelentkezési lapot a WEbe.

"A tankra talentolás se volt ezek szerint véletlen, a WE-be pont prot palát keresnek/kerestek. Te már ezt eldöntötted régen, csak azt hitted, hogy tank gearhez is elviszel még pár cuccot. És itt nem az a lényeg, hogy sajnáljuk a lootot, de akár vihette volna pl. azt a T5 vállast olyan is, aki aztán a guild hasznára fordítja azt. Ha már együtt értük el."

Sejtettem , hogy ezlesz de nekem fogalmam se volt róla hogy épp protpala kell nekik, én nem bújtam minden nap a fórumot nem úgy mint egyesek tongue
Kaptam egy ajánlatot, na és? Nem én leszek az első és nem is az utolsó aki szeretne haladni

Hát Mind1 várható volt végülis...Sok szerencsét ott Gyurci!
Kridan
Kridan
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Location : Draenor
Registration date : 2008. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Sleethaar 2008-02-09, 02:21

Furcsa, de sok esetben olyan emberek mennek el akiktől abszolút nem várnám. Biztos túl naív vagyok. Elnézést kérek, hogy rosszul esik. Ez van. Mint azt korábban is mondtam: Ez nem börtön, ki lehet lépni. (Vissza már nem biztos.) De tényleg az nem mindegy, hogy hogyan történik az a kilépés.

Felvettünk ide, pedig életkorban nem passzoltál. De szerettünk. Rihegtél-röhögtél, nagy volt a szád, de még így is szerettünk. Nem azt néztük hogy mennyit raidelsz, mennyi lootot viszel, hanem az embert a paladin mögött.

Aztán szerintem érthető az is, hogy végül kidobtalak. Többen rámwhispereltek közben, hogy tegyem már meg. Nem csak engem bosszantott fel a negatív szövegelésed. Bocs, de ez is tény.

Neked minden esetre -komolyan- sok sikert ott! Remélem megtalálod amit keresel mert ha ott sem...
Sleethaar
Sleethaar
Admin

Hozzászólások száma : 13
Age : 50
Registration date : 2008. Jan. 24.

http://huns.niceboard.net

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Gyurci 2008-02-09, 02:31

Na már kaptam a pofámra eleget Very Happy Jó tisztában lenni azzal hogy ki mit gondol Smile Mondjuk azt még mindig nemértem hogy Zuzit mért kellet lefokozni Sad

Gyurci
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Frozenclaw 2008-02-09, 15:51

egyetértek Sleet-el nem gondoltam volna hogy elmész Sad itt sok mindint megkaptál sok szerencsét ott Gyurci

Frozenclaw
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Boborján 2008-02-09, 18:13

Törtem a fejem, hogy van-e értelme ha én is írok pár sort, vagy tök fölösleges, de tekintettel arra, hogy minden egyes guild tag más és más szempontok alapján tud véleményt formálni, talán nem bánjátok ha a tegnap történt (vagy a tegnap kiderült) eseményekkel kapcsolatban én is írok egy-két sort. Ha megengeditek egy kicsit korábbról kezdem, de igérem Gyurci távozása lesz a mondandóm lényege...

1, Bár Gyurcival közel egyidőben lettem tagja a guildnek, a 70-es szintet (így az aktív - már amennyire én aktív tudok lenni - részvételi lehetőséget)csak tavaly novemberben értem el. Az elmúlt közel 4 hónapban volt szerencsém nagyon sok - számomra - új és érdekes gameben résztvennem. Azt gondolom, hogy nem istentől elrugaszkodott az a meglátásom, hogy minden igyekezet ellenére, a guildben vannak különbségek karakter és karakter között. Bármennyire is szeretnénk, sztem kicsi a valószínűsége, hogy közel hasonlóan gearel-t, és tapasztalt játékosok fogják a raidekhez szükséges 25-30-35 fős létszámot kiadni. Különböző mennyiségű idővel, energiával, célokkal, és háttérrel rendelkezünk, így egy direkt módon NEM HC guildnek definált társaságnál nyilván nagyon nehéz lenne, azonos szintre hozni mindenkit. Nyilvánvaló és érthető, hogy azok az emberek, akik a társaság magját alkotják, kiváncsiak olyan instákra és lootokra amikre a jelenlegi körülmények között kevéssé van lehetősége a guildnek. Ebből a szempontból tehát meg tudom érteni Gyurcit. Természetesen nem csak Gyurcit, hanem az összes olyan játékost, aki esetleg hasonlóan gondolkodik. Ezzel együtt nekem a legfontosabb a játék során sokkal inkább az, hogy egyre több olyan emberkét ismerek meg, akik a játékon túl is érdekesek számomra, és a közös játéknál már nem feltétlenül csak az az fontos, hogy most Karába vagy TK-ba megyünk. Nagyon leegyszerűsítve, nekem sokkal fontosabb, hogy kikkel játszom, mint az hogy mit csinálunk. Ugyan olyan jól tudom magam érezni akkor, ha egy 5 fős q-t segítünk összehozni valaki altjának, mintha meghívnátok mondjuk egy régóta vágyott instába. Lehet, hogy rosszúl látom, de azt hiszem, hogy ezzel nem vagyok egyedül. És ez, nekem nagyon szimpatikus. Sokkal szimpatikusabb, mintha minden nap 18.00 - 22.00-ig farmolnánk BT-t, úgy hogy közben azon kéne remegnem, hogy mit cseszek el, vagy hogy milyen ciki a 45%-os spell crit, amikor mindenkinek legalább 60% van...Nyilván szélsőségekben beszélek, de remélem értitek. Gyurci, az a baj, hogy nagyon nagyon különbözően gondolkodunk dogokról és ez nem feltétlenül a korkülönbségből adódik. Nem mondom, hogy egyikünk vagy másikunk meglátása a jobb vagy rosszabb, egész egyszerűen különbözünk. Én soha nem értettem, hogy emberek miért felejtik el olyan könnyen hogy pár héttel, hónappal korábban nekik ugyanolyan nehézséget okozott egy insta, egy feladat, mint most esetleg másoknak. Elfogadom, hogy unalmas egy ZA-t úgy csinálni, hogy a guild egy része improved loot-ért szalad, a másik része meg hatszor vipe-ol, ezzel együtt nem hiszem, hogy az a legjobb megoldás, ha lefikázzuk a társaság kevésbé járatos részét. Egy dologot lehet így elérni: baromira elmegy a kedve a játéktól. Márpedig ez nem másról szól mint a játékról. Szerintem. Gyurci tudom, hogy nagyon sok dolgot nem ismerek veled kapcsolatban, de had meséljek el valamit. Miután többé kevésbé köztudott, hogy nekem a viszonylag korai kezdések gondoot okoznak (főleg hétvégén) - kaptam is ezért elég cikizést éppen - ezért én többször kérdeztem az officereket, hogy van-e akadálya annak, hogy mondjuk 8-9-re írjanak ki nagyobb raidet. Tudod mi volt tízből tízszer a válasz? Nem tehetjük meg, mert pl Gyurcinak 10-11 körül mennie kell, ezért úgy kell igazítani a kiírást, hogy ő beleférjen. Én pedig beláttam, hogy miután fontos vagy a guildnek, teljesen egyértelmű, hogy figyelnek a szervezők az ilyen és ehhez hasonló apróságokra. Na most ezek ismeretében, kicsit ambivalens érzéseim vannak, amikor te egyszerűen azzal intézed el az egészed, hogy "Kaptam egy ajánlatot, na és? Nem én leszek az első és nem is az utolsó aki szeretne haladni". Lehet, de ha mindenki hozzád hasonlóan gondokodna, akkor Te sem jutottál volna eddig és most valszeg nem a WE-ben kóricálnál, hanem kezed lábad szétdobnád akkor is ha egy Kara összejönne valahol. Egy szónak is száz a vége: biztos vagyok benne, hogy rajtad kívűl sokan szeretnének még "haladni" a guildben és sokan elmehetnének más "haladósabb" guildekbe, csak vannak akik más szempontokat is figyelembe vesznek....
Na ennyi....
Miután visszatérő témád, hogy ne a hátad mögött fújjanak rád hanem szemtől szembe ezért így végére ha megengeded: én minden hülyeségeddel egyetemben örültem, hogy a guild tagja vagy, de szerintem most butaságot csináltál...guildet, játékot, elfoglatságot mindig fogsz találni mást, másikat. Barátokat, haverokat, olyan embereket akikel félszavakból is megértitek egymást, nem.
Kívánom neked hogy érezd jól magad WE-ben, remélem hogy a te példádon a guid értékes konzekvenciákat von le.......

Bobi

Boborján
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  hideg 2008-02-09, 19:13

Boborján írta:Különböző mennyiségű idővel, energiával, célokkal, és háttérrel rendelkezünk, így egy direkt módon NEM HC guildnek definált társaságnál nyilván nagyon nehéz lenne, azonos szintre hozni mindenkit. Nyilvánvaló és érthető, hogy azok az emberek, akik a társaság magját alkotják, kiváncsiak olyan instákra és lootokra amikre a jelenlegi körülmények között kevéssé van lehetősége a guildnek. Ebből a szempontból tehát meg tudom érteni Gyurcit. Természetesen nem csak Gyurcit, hanem az összes olyan játékost, aki esetleg hasonlóan gondolkodik. Ezzel együtt nekem a legfontosabb a játék során sokkal inkább az, hogy egyre több olyan emberkét ismerek meg, akik a játékon túl is érdekesek számomra, és a közös játéknál már nem feltétlenül csak az az fontos, hogy most Karába vagy TK-ba megyünk. Nagyon leegyszerűsítve, nekem sokkal fontosabb, hogy kikkel játszom, mint az hogy mit csinálunk.

hát kb. ez lenne a guild alapja. gyakorlatban sztem a HUNS-t is picit elkapta a gépszij, meg a lila köd, de még nem vészesen. aki pedig többre tartotta a haladást, mint a társaságot, az eddig is elment, ezután is el fog. (lásd senty, silver, cyna, misiék meg még sokan.) ez ellen sokat tenni nem lehet. bár sztem hogyha valaki lebukik, hogy másfele kacsingat, akkor ne ő legyen felháborodva. ("Drágám, tudom mire gondolsz, ez hogy néz ki, de nem úgy volt, nem toltam be a farkam, csak félig; az meg ugye még nem megcsalás, és akkor te ránknyitottál, de mégis, azért illett volna kopognod, nem?!?!" Very Happy )

Boborján írta:Miután többé kevésbé köztudott, hogy nekem a viszonylag korai kezdések gondoot okoznak (főleg hétvégén) - kaptam is ezért elég cikizést éppen - ezért én többször kérdeztem az officereket, hogy van-e akadálya annak, hogy mondjuk 8-9-re írjanak ki nagyobb raidet. Tudod mi volt tízből tízszer a válasz? Nem tehetjük meg, mert pl Gyurcinak 10-11 körül mennie kell, ezért úgy kell igazítani a kiírást, hogy ő beleférjen. Én pedig beláttam, hogy miután fontos vagy a guildnek, teljesen egyértelmű, hogy figyelnek a szervezők az ilyen és ehhez hasonló apróságokra.

ööö... nem mindig gyurcinak, de van jópár "18-"-os emberke a guildben, meg időnként azért nem szunyálni is, és ha legtöbbünk azért fenn tud maradni sokáig, azért nem jó ebből rendszert csinálni, mer ideges a család (vagy esetemben a macskák Very Happy ), asszem erről adri tudna mesélni Very Happy na mindegy, szal ezt azért ne varrjuk gyurci nyakába. legalábbis ne az egészet. csak úgy a felét Wink

Boborján írta:
....remélem hogy a te példádon a guid értékes konzekvenciákat von le.......


igazából olyan sok konzekvenciát ebből nem kell/lehet levonni, amit meg igen, azt már rég megtettük. sose fogunk tudni versenyezni abban a WE-vel, hogy ők valószinűleg még agyoncsapják illidant meg az összes bosst a BCben, mi meg jó, ha a content feléig jutunk. viszont okosak vagyunk és kedvesek, meg a lábunk is csak mérsékelten büdös. Smile nem mindenki a társaságért játszik, ezt kell fogadni. akinek fontosabb a haladás (ami nem rossz dolog, csak más, ahogy te is irtad) az bizony ki fog lépni, amint megunja a toporgást. ez van.

hideg
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Gyurci 2008-02-09, 19:36

Igazából elmondanám mi a baj most a HUNSszal,
Én egész végig nemtudtam eldönteni hogy HC raidolni vagy Funból raidolni akarunk, igazából a kettő között voltunk szerintem, vagyis egyik se volt az igazi. Nekem legalábbis ez a véleményem. Annak idején amikor Karát farmoltuk akkor egészen más volt a guild, akkor még élveztem, de lehet hogy most már csak én változtam meg. Talán ha nemkezdjük erőltetni ezt a SSC/TK dolgot akkor talán nem így végződik... Igazából ott jöttem rá , hogy én valszeg egy progressbuzi egyén vagyok és ez esetben nem a HUNS az optimális hely.
Egyébként azért indítottam ezt a témát , hogy tanuljunk belőle és mert kíváncsi voltam a véleményekre

Ja igen a raid időpontokról... Fogd rám hogy a raidok csak miattam indultak elvileg 7kor (gyakorlatban 8 körül) , de ha így is van az amiatt volt mert én tényleg ottvoltam az összes raiden... ha nem így lett volna akkor nem hozzám igazodik a guild

Gyurci
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Boborján 2008-02-09, 20:42

Akkor egy kis kiigazítás kezdési időpontra vonatkozó megjegyzésemről:

Gyurci, nem szeretném "rádfogni" a korai kezdések okát, mert - igazodva Hideg hozzászólásához - biztos vagyok benne, hogy nem Te voltál az egyetlen, akinek a korai(korábbi) kezdés volt a kedvezőbb. Én mindössze annyit mondtam, hogy amikor rákérdzetem az időpontra, akkor elsősorban téged jelöltek meg. Passz. Nem csináltam közvéleménykutatást, hogy számszerint kinek, milyen kezdés a legszimpatikusabb, egyszerűen elfogadtam a tényt, és most ez eszembe jutott. Ennyi.

Egyébébként azért is furcsállom a Senty-vel kezdődő "elvándorlások" problémáját, mert ha valamikor, akkor mostanában aztán tényleg nagyon megindult a guild a progress killeket tekintve. Minden héten van min egy, de inkább több first kill, a heti insták száma már régen nem 1-2 raidre korlátozódik, tehát ha valaki játék centrikus, akkor a mostani kilátások szerintem több mint bizakodással kellene hogy eltöltsék...Ehhez képest meg azt mondod Gyurci, hogy ha megmaradtunk volna a heti egy (estleg 2 csoportos) Karánál, akkor nem érzeted volna késztetésd, hogy haladósabb guildben próbálkozz? Lehet, mindenestre nehéz elképzelni. Hideg kapcsán ugye pont fordítva működött a dolog, őt az egyre intenzívebb program (és még egyéb történések:)) kezdte zavarni, szóval ott érthető.....Igazság szerint már én sem számolom, hány raidről maradtam le, amikor az első sikeres Void (vagy Lurker?) után elkezdték mondani a guildben, hogy gruul-ra már nem mennek (én meg le bírtam menni egyszer) akkor beláttam, hogy felesleges:)

Ja és Hideg....a konzekvenciákat tekintve, pedig azt gondolom, hogy soha nem árt ha az ember egy kicsit elmélázik a történéseken, mert abból baj nem lehet....

Boborján
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Ymmerowynn 2008-02-12, 20:23

Csak kapkodom a fejem.

Mindeddig amellett voltam, hogy a haladás megvalósítható itt is, ezzel a társasággal is. Igen, én szeretném látni az endcontent hátralevő részét. Vannak még így páran, mert nélkülük eddig sem jutottunk volna. De valamiért mindig szélmalomharc lesz a progressből, kis előrehaladással. Ezek a kilépések (Senty, Zuzi, Gyurci, Galamb) egészen kétségbeejtettek. Galamb még törölte is a kariját. WTF?

Nehéz ilyet mondani, de én már azt sem tudom mit gondoljak.

Ymmerowynn
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  hideg 2008-02-12, 22:12

Ymmerowynn írta:Csak kapkodom a fejem.

Mindeddig amellett voltam, hogy a haladás megvalósítható itt is, ezzel a társasággal is. Igen, én szeretném látni az endcontent hátralevő részét. Vannak még így páran, mert nélkülük eddig sem jutottunk volna. De valamiért mindig szélmalomharc lesz a progressből, kis előrehaladással. Ezek a kilépések (Senty, Zuzi, Gyurci, Galamb) egészen kétségbeejtettek. Galamb még törölte is a kariját. WTF?

Nehéz ilyet mondani, de én már azt sem tudom mit gondoljak.

galamb nem törölte a karakterét, hanem transzferált az arathorra. viszont ott volt már 1 galamb nevű kari, szóval most gallamb a neve, 2db "L"-el.

hideg
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Ymmerowynn 2008-02-13, 01:01

Na most meg még be se tudok lépni.

Akkor "csak" transzferált. Nem érzem óriásinak a különbséget. No

Ymmerowynn
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  hideg 2008-02-13, 21:44

Ymmerowynn írta:Na most meg még be se tudok lépni.

Akkor "csak" transzferált. Nem érzem óriásinak a különbséget. No

nem irtam a "csak"-ot. "hanem"-et irtam. és különbség van sajnos, mert a törölt karit a GMek vissza tudják adni, de visszaköltöztetni karaktert 90 napig nem lehet, meg még drága is.

hideg
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Gyurci távozik (illetve kidobták) Empty Re: Gyurci távozik (illetve kidobták)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.