Huns Guild of Nordrassil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hideg távolléténének az oka

5 posters

Go down

Hideg távolléténének az oka Empty Hideg távolléténének az oka

Témanyitás  hideg 2008-02-07, 22:02

Üdv!

no, ezt már jó rég le akartam írni, csak amikor elkezdtem a wow szüneteltetését, akkor "épp nem volt jó" a régi fórum, és mivel nem loggoltam be, nem is tudtam az új fórumról... 22es patkánya, vagy mi Very Happy

Igazság szerint elég sok dolog összejött akkoriban, csak párat megemlitek:
-a 25 fős raideket személy szerint nem annyira élvezem. nem az új boss próbálgatásokkal van bajom, mert az jó dolog, hanem a raid alatt mély kussal, és a feszitett tempóval. a 10 fős insták hangulata, a laza baromkodások sokkal jobban bejönnek. azért ettől függetlenül próbáltam ott lenni minden egyes bosson. és itt elérkeztünk volna a 2es ponthoz (ha számoznám), mert kezdtünk eléggé HC guild jelleget magunkra ölteni. legalábbis számomra. régebben volt 1 kara, heti 2 nap, többi nap szabad, vagy feljöttem, vagy nem (és ha igen, nem kellett fél1ig maradni a raid miatt). de mostanában már heti 1-2 szünetnap van csak. azt meg nem tudom megcsinálni, hogy csak heti 1-2x jövök fel, mert úgy érzem, akkor cserbenhagyom a guildet. (tudom, hogy hülyeség, de én mán csak ilyen vagyok.) szóval sokat wowoztam, és hát eléggé a wow köré épitettem a szabadidőmet. ha az újdonsült kollégák elhivtak sörözni, akkor vagy az volt, hogy basszus, ma gruul van, menni kéne, és kihagytam a sörözést, vagy ha mentem is, mindig az órámat néztem, hogy mennék már, lehet egy heroic összejön mer kéne még 30 badge.
-összejött egy elég komoly morális probléma is, ami lelkileg eléggé megviselt (kiskorúak most ne olvassanak), dióhéjban választanom kellett a lelkiismeretem meg a farkam között. elég sokat tépődtem rajta, de végülis megszületett a nehéz döntés (bár azóta a farkam nem áll szóba velem Very Happy )
-végre alszok. elég komoly alvászavarral küzködök már évek óta, legalább 8-10 éve, szóval nem a wow miatt. aztán most pár dolgot változtattam az életemben, ezek közül csak az egyik volt a wow szüneteltetés, és végre megvan a napi nettó 6-7 óra, van, amikor a 8at is elérem. (előtte napi 3-4 óra volt a max, aztán hétvégére kidőltem, és 12-14 óra is összejött.) egyszer ti is próbáljátok ki (az alvást mármint), megéri Very Happy

mindezektől függetlenül nem hagytam abba teljesen a wowot, heti 2-3 órát azért játszok, mert a játékot továbbra is szeretem; van az aerie peak-en egy BE hunterem (a petje egy raptor, aki a keresztségben a DrSzabóPéter nevet kapta), Tirpákné, IRL haverokkal szoktam ott játszani, nemsokára elég nagy lesz, és majd laza vasárnapi kisinstákat fogunk menni.

Szóval még nem tudom, mi lesz velem, meg a nordrassilos karaktereimmel. Azért Ti eléggé tudtok néha hiányozni. nemsokára vége lesz a tanfolyamomnak, aztán majd kiderül, maga a meló mennyire visel meg szellemileg, addig biztos nem térek vissza, amig ez nem fix. utána az elvi esély megvan, pláne, ha lassan kijön a köv. kieg is.

ui: DrSzabóPéter, a raptor könyvet ir. konkrétan önéletrajzot. idéznék pár sort:
"Korábban éltem a raptorok felhőtlen életét, néha kibeleztem egy kalandozót, vagy critterlakomát csaptunk a Lacival. (Laci a szomszéd fészek himje, nagyon jó haverok voltunk tojáskorunk óta.) Aztán egyszercsak egy orrfacsaróan büdös hegyesfülű hunter (feje felett Majgó felirat) lerakott egy kis dobozt a földre, én meg megvizsgáltam, mi az. Sajnálatos módon megfagytam, és 3000 évvel később találtak csak rám. Elvittek egy kis országba, ahol egy BME nevű helyen mutogattak, mint valami látványosságot. Azonban esténként gülüszemű pápaszemes egyének beszélgettek mellettem, vizsgálgattak. Azt hitték, magatehetetlen avgyok, pedig elmém ép volt, mindent megfigyeltem. Hosszú évek hallgatózásának hála sikerült elérjem az egyetemi docens rangot, egy apró hibát kihasználván kitörtem a fagycsapdából, összedobtam egy időgépet, majd visszateleportáltam a saját koromba. Ám Lacinak hűlt helyét találtam. Pontosabban a hűlt tetemét. Bosszút fogadtam minden humanoid ellen. Ekkor találkoztam egy gusztaseggű kis elf csajszival, akivel barátságot szinlelek, amig meg nem erősödök, és akkor...."

ha tetszett, vegyétek meg a könyvét... egyszer csak elkészül, két gnóm belezése közben....

hideg
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Hideg távolléténének az oka Empty Re: Hideg távolléténének az oka

Témanyitás  Boborján 2008-02-08, 15:49

Kár...Sad

Boborján
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Hideg távolléténének az oka Empty Re: Hideg távolléténének az oka

Témanyitás  Maigowanin 2008-02-09, 01:58

1 a lényeg nem változol és ez jó Smile aztán kívánom hogy a farkad ne is veled álljon szóba hanem másokkal( ha megoldható akkor nőnemű legyen). Kiegre gyere vissza mert a Queszteket majd együtt csináljuk Smile
jó legyél. csőcső!

Maigowanin
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Hideg távolléténének az oka Empty Re: Hideg távolléténének az oka

Témanyitás  Sleethaar 2008-02-09, 02:24

Egyik szemem sír, a másik meg... üveg. Smile Valamikor azért nézz be a közeljövőben! Dumáljunk egyet!
Sleethaar
Sleethaar
Admin

Hozzászólások száma : 13
Age : 50
Registration date : 2008. Jan. 24.

http://huns.niceboard.net

Vissza az elejére Go down

Hideg távolléténének az oka Empty Re: Hideg távolléténének az oka

Témanyitás  hideg 2008-02-09, 03:46

Sleethaar írta:Egyik szemem sír, a másik meg... üveg. Smile Valamikor azért nézz be a közeljövőben! Dumáljunk egyet!

Be szoktam időnként nézni. asszem szerdán vagy csütörtökön voltam vagy 15-20 percet, beszélgettem az online emberekkel. ha épp elkapsz (na nem úgy, te kis hamis Razz ), akkor dumcsizhatunk. az üvegszemedre meg ezt tudom ajánlani: Netherstorm Eyepatch, Hustoronynak is ez van, szerintem tök jól áll Smile (már ha nem derogál a zöld szin a sok lila között)

hideg
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Hideg távolléténének az oka Empty Re: Hideg távolléténének az oka

Témanyitás  hideg 2008-02-29, 01:59

nos, ha már így szépen elment szinte mindenki, aki miatt visszatértem volna, akkor úgy néz ki, nem fogok már visszajönni. sajnálom, hogy még én is rontom a hangulatot, csak nem akarom, hogy feleslegesen visszavárjatok.

üdv mindenkinek, és remélem azért sikerül túlélni a dolgot
hideg/libanc/büdgencs/hustorony

hideg
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Hideg távolléténének az oka Empty Re: Hideg távolléténének az oka

Témanyitás  Relaen 2008-03-01, 10:51

sajnálom, Hideg.

Annál is inkább, mert - remélem nem csak átmenetileg - számíthatunk a távozókra is, az altjaikkal mindenképpen.
Mostanság lenne nagy szükségünk rád, de megértem a döntésedet. Sok sikert a wowban, ha még játszol majd, ill. IRL.

Üdv: Rela

Relaen
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Hideg távolléténének az oka Empty Re: Hideg távolléténének az oka

Témanyitás  hideg 2008-03-01, 19:45

Relaen írta:sajnálom, Hideg.

Annál is inkább, mert - remélem nem csak átmenetileg - számíthatunk a távozókra is, az altjaikkal mindenképpen.
Mostanság lenne nagy szükségünk rád, de megértem a döntésedet. Sok sikert a wowban, ha még játszol majd, ill. IRL.

Üdv: Rela

ezt a "nem térek vissza" mondatot úgy értettem, hogy a wowba egyáltalán, nem pedig hogy csak a nordrassilra nem. sőt, már át is adtam az accountomat egy IRL barátom (aki szintén wowos) öccsének, szal ha megint online lesz bármely karakterem, az már nem én leszek. aztán ő most vagy fizet időnként és játszik, vagy nem, de ez már az ő döntése.

hideg
Guildtag
Guildtag

Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Hideg távolléténének az oka Empty Re: Hideg távolléténének az oka

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.